Kedi Ödül Maması

FeyzaBeyza

Merhaba 5 aylık kedime ödül maması almak istiyorum. Fotograftakı ödül mamasını yavru kedilere verebilir miyim? Yoksa yavru için özel olarak belirtilenlerden mi almalıyım bilemedim. Yardımcı olursanız sevinirim.

2 CEVAP

Verebilirsiniz, ben 2-3 aylıktan itibaren ödül maması vermeye başlamıştım. Zaten arkasında yavruysa şu kadar verin, büyükse şu kadar verin yazıyor. Ama yavru kediler için yapılmış ödül mamaları da var onları da tercih edebilirsiniz.

Gozdetemizel

Bende veriyorum gimcatin kalpli olanlarindan.yavru icin sutlu olani da var ama bence sart degil.simdi cubuklardan aldim hatta disleri cok kasiniyo diye