Evde Hem Kedi Hem Kuş

cimcimeskim81

Evde uzun suredir kuş besliyorum 3yada 4 aydır kedi sahiplendim birde evde o var aslında anlaşamıyorlar saldırmaya çalışıyor bazen kuşu görünce girliyor kuşu duvara astık onun yanina atlamaya çalışıyor evde ayni odada birakamiyoruz onları yalniz zaten çok tatlılar aslında ama ne kuş kedi ne kedi kuşu seviyor bunları nasıl alistiririm birbirine

3 CEVAP

dilekz

Ayrı ayrı daha mutlularsa öyle kalsınlar bence. Alışmaları için uğraşmak ikisine de eziyet olabilir. Belki alıştıklarını sanabilirsiniz ancak bir gün birine zarar gelebilir. Bunun olmayacağının garantisini de kimse veremez biri kedi biri kuş sonuçta.

cimcimeskim81

Kesinlikle calistirmiuorum şuan ama sürekli yanina gitmek istiyor kedi ne yapiyimki

Sushi_34

Bende de hem kus hem kedi var bi aralar kedi kafesi falan yerlere atmisti ama simdi ewde gunduz kimse olmadigi icin galiba yanliz kalmaktansa anlasmak lazim dediler sukur simdilik bisey yok ama denildigi gibi olmaz diyede birsey yok tabi