Mama Değişimi

Zuzumm

Merhabalar:
3 aylık charles cavaliers sahibiyim. 1.5 aydır Royal canin mini starter serisini kullanıyorum. Geçen hafta veterinerim mamayı artık değiştirmem gerektiğini söyledi. Köpeğim mamasını çok severek yiyor sizce gelişimi için ve sağlığı için mama değişimi gerçekten yapmam gerekirmi ve hangi mamaya geçmeliyim önerileriniz nelerdir ? Teşekkür ederim.

8 CEVAP

oracledeveloper

King Charles xsmall ailesine girecek kadar da küçük bir ırk değil :) Mini Junior daha uygun olur,fakat küçük ırk sahibi arkadaşlar yorum yazarlarsa sanırım en makul cevabı almış olursunuz :) 3 ay;evet tabiki sütten kesilmiştir :)

oracledeveloper

Mamanızı değiştirmeniz gerektiğini hangi sebeple söyledi

oracledeveloper

Pardon,starter ürününü junior olarak okuduğumu fark ettim.RC mini Starter serisi gerçekten sütten kesilme evresinden sonrası için kaliteli bir mama. Fakat,başlangıç serisi maması :) Eğer ki Zuzu,RC mini serisini beğendiyse,o seri ile devam edin. En azından deneyin

Zuzumm

Peki sütten kesilme evresi kaç aya kadar sürer yani biz şimdi 3. aydayız sütten kesilmişmidir :). Veterinerin neye dayanarak bunu söylediğini anlamadım. Ancak bende sizin düşündüğünüz gibi düşündüm madem bukadar sevdi bu mamayı aynı markanın bir üstüyle devam edeyim dedim ama XSMALL JUNIOR mu yoksa MINI JUNIOR mu daha uygun olur zuzu için bilemedim :)

Proplan royal ve acana yı tavsiye edeblirm. Ben proplan kullanıyorum çok memnunuz :)

Zuzumm

Teşekkür ederim bilgi verdiğiniz içinn :))

Zuzumm

Bende dün problana döndüm teşekkürler

gokceyigit

proplan deneyebilirsin