Sokakta Bulduğum Bu Kedinin Cinsini Bilen Varmı Acaba?

mineudul

Ankara kedisine benziyor dediler ama emin olamadım

11 CEVAP

Ankara kedisi büyük ihtimal ama dna testleri ile baktirabilirsin bu arada çok tatlı

bappatan

İlk fotoğrafta Van gibi çıkmış yuvarlak kafa ve yuvarlak gözler diğerindeyse Ankara kedisi gibi daha çekik göz ve sivri hatlar. İkisinin karışımı olabilir. Gözleri de mavi sağır olma ihtimali yüksek. Uyurken parmaklarınızı kulaklarının etrafında şıklatın ufacık da olsa bi oynatma yoksa veterine götürüp sağır mı değil mi diye sorun o zaman mujtemelen sağırdır. Öyle bir ihtimalde sokakta yapamazlar aman dikkat edin derim. Bazı vicdansızlar sağır diye istemiyolar be sokaklara salıyolar bu güzellikleri halbuki bence kediler üçin sağırlık bir engel değil...

DogukanMasal

ankara kedisine benziyor

Ankara kedisi büyük ihtimal ama dna testleri ile baktirabilirsin bu arada çok tatlı

guineapigela

Ankara kedisi olabili.

guineapigela

Ankara kedisi olabili.

mineudul

Yorumunuz icin teşekkür ederim,beş aydır yanımızda. Sağır değil aksine en ufak çıtırtıyı bile duyuyor ,van kedisi gözleri farkli renkte oluyor sanirim bunun anne yafa babasi ankara galiba

Cldkgkcs

Kedi baya bakımlı duruyor birinin kedisi olabilir mi ?

mineudul

Iki aylikken sokakta bulmuştum cok zayıftı simdiki hali bu

Duman_1

İyi bakmışsınız Ankara kedisi sanırım :)

minnoskoss_123

Kulaklara bak maşallah 3 metre:D