Bayer Advantage Multi İç +Dış Parazit Damlası Hakkında Bilgisi Olan Yardım Edebilir Mi?

Semiha3737

Kedim 8 aylık bugün dışkısında bağırsak kurdu gördüm veterinere gidemediğini için parazit damlası aldırdım ana güvenemiyorum

4 CEVAP

Gozdetemizel

Bayer evcil ilaclarinda en iyilerden biridir.sadece icindeki talimatlara uyun.ha derseniz ki tercihiniz olur mu?olmaz.ben veterinerin yapmasindan yanayim ama siz durum yok diyosunuz ozaman yapcak bisey yok

Semiha3737

Peki iç parazitler için etkili mi ?

Gozdetemizel

Bayerin ic parazit ilaci oldugunu hic duymadim,kucuk bi tup almissinizdir muhtemelen bayerin,oda ensesine damlatmak icin dia parazit solusyonudur.ic parazit icin veterinere gidemiyosaniz hap yutturmaniz gerek ancak ben hic yapmadigim ve yapmayacagim icin tecrubeli birilerinin cevabina ihtiyacimiz var

Semiha3737

Tesekkurler yardimlariniz icin