Yetişkin Bir Kedinin Beden Ölçüleri Nedir?

Silagoz

Kedim şu an 7 aylık daha ne kadar büyüyecek bilmiyorum ona göre tasma getirttirmek istiyorum. Tamamen büyümüş bir kedinin göğüs boyun ve vücut ölçüleri nedir?

4 CEVAP

izmir_pet

Tamamen kediden kediye degisen bi durum. Kimi zayif kimi sisman kimi uzun kisa vs degisir:) 7aylik zsten bayagi buyumus. Ayarlanabilir alirsaniz rahat edersiniz, onlarda sorun olmuyo

izmir_pet

Bikac ay olur ama hayati boyunca olmaz muhtemelen. Zayif bi kediyse olabilir ama genelde kilo alirlar

Silagoz

Peki kıyafet felan almak istesem şu an ki ölçüleriyle olur mu?

Silagoz

Tamam teşekkür ederim