Kedimin Göz Rengi Değişir Mi

Bademada

Merhaba yeni bir kedi aldım adı badem 2 aylık sayılır şu an göz rengi yeşil mavi ve hafif sarı karışımı ırkı british shorthair büyüdükçe gözleri turunculaşır diyorlar sizce değişir mi yani bütün britishlerin göz rengi turuncu mu? Yardımcı olursanız sevinirim:)

5 CEVAP

LILI

yavruyken mavi olur sonra değişir rengi

izmir_pet

Hepsi turuncu dgl. Yesil de mavide gordum ben. Genelde karisik cinsse goz rengi farkli olabiliyo

Bademada

Scottish britsh karışımı teşekkür ederim

izmir_pet

Scottish britshse turuncu olur evet:)2aylikken aldigim her kedinin gozlerinde mavilik vardi hepsi degisti benimde

Bademada

Cevabınız için teşekkür ederim :)