Merhaba. Uzun Tüylü Kediler İçin Nasıl Tarak Kullanıyorsunuz, Önerebileceğiniz Bir Marka Var Mı?

ebraruyanik

Kedim için uygun tarağı seçemedim. Uzun tüylü ve nasıl bir tarak kullanmalıyım bilmiyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim, teşekkürler.

3 CEVAP

Erlsri

Bizim kedimiz de uzun tüylü tarak olarak Pet zoom markasının taragini kullanıyoruz ama tüy toplama eldiveni taraktan daha çok tüy topluyor haberiniz olsunn.

izmir_pet

Benim kedimde uzun tuylu ve bildiginiz normal firca tarak aldim intenetten 13tl falandi ve 7-8aydir kullaniyorum cok memnunum

izmir_pet

Ama bunun yaninda eldiven de tavsiye ederim. Benim kedilerim cok tuy dokmediginden gerek kalmiyo ama yinede bi ara kisa tuylu kedim icin alicam bende