Kedinin Limon Sevmesinin Sebebi Olabilir Mi:)

izmir_pet

Kedinin limon sevmesinin bi sebebi olabilir mi acaba? Yada oylesine kendi tuhafligindan mi merak ediuorum:)

8 CEVAP

Pmydn

Benimki hiç sevmiyo hatta kokusundan kaçıyor:)

Gozdetemizel

Oooh hosuna gitmistir eksi eksi :):)

Leyl003

Limon mu benimkisi limon ve portakaldan hiç hoşlanmıyor

srplzngl

seviyorsa da sevmiyorsa da uzak tutun, limon kediler icin zararlidir.

izmir_pet

Yemek yiyoduk bugun. Normalde asla bi yemege saldirmaz ama limon gorunce yalamaya basladi. Hemen aldim miayi da:D yoksa tabiki asla izim vermem. Bisey eksikliginden falan olabilir mi diye merak ettim ama kendi tuhafligindan heralde. Cok tesekkur ederim herkese:)) tek seven benimki heralde:)

smgbkrccc

Az önce bende mutfağa bi gittim, badem tezgahın üstüne çıkmış limonu yalıyordu bir de bayağı iştahlıydı yani :)) hemen aldım tezgahın üstünden ama yemiş tabi yiyeceğini. Bende burada sorulara bakarken senin soruna denk geldim :)) Bizim kediler bi garip ya :))

izmir_pet

Aaa demekki bu cinsler eksi seviyo:D

smgbkrccc

Bencede, bende bi endişelendim asit sonuçta araştırayım dedim o yüzden ama aynı dertten muzgaripmişiz :))