İzmir De Alman Kurdu Beslenir Mi...

laidylinda

Anket

beslenir
(7 oy)
beslenmez
(2 oy)
Toplam (9 oy)

ben bir alman kurdu sahiplenmek istiyorum.izmir de yaşıyorum acaba burada alman kurdu beslenir mi.

cevaplarınızı bekliyorum...

4 CEVAP

Gozdetemizel

Arabistanda yasiyorum
En cok beslenen alman kurdu ve sibirya kurdu.eger sicaklik acisindan sordunuzsa tabi.

Amon

Arkadaşım Kuşadası'nda yıllarca besledi bu cinsi. Nispeten soğuk ya da serin iklimleri daha çok severler tabii ama besleyebilirsiniz sanırım. Bahçe önemli ama bence bu cins için.

izmir_pet

Gunes gormwdigi surece ve bi legen tarzi biseye su koyarak cok da guzel besleniyor. Benim cevremde alman kurdu sibirya kurdu cok fazla var izmirdr

laidylinda

teşekkürler arkadaşlar.