Ben Tatlı Şirin Kopek Sahiplenmek İstiyorum Nerden Bulabilirim Bir Bilginiz Var Mi?

isilhayat

Ben köpek beslemek istiyorum ama ücretsiz sahiplencem ama nereden bulabilirim ücretsiz sahiplendirme ama

20 CEVAP

isilhayat

Peki teşekkür ederim

isilhayat

Arkadaşlar hepimize teşekkür ederim

Anonymus552223

Aynen oyle yazmis, annen kediyi istemiyorsa kopegi hic istemez. Sakin alma bosuna hayvani eve alistirip sonra atmayin

isilhayat

Arkadaşlar kedi annemin[anneannemin] o yüzden onu sahiplendirelim dedik ama bugün sahiplenirdi.ve biz annem babam ve ben kendimize bir köpek istiyoruz. Anlayışınız için sağolun

minnoskoss_123

Sokaklardan, Barınaklardan ömürlük Dostlar sahiplenebilirsinz:)