Ben Tatlı Şirin Kopek Sahiplenmek İstiyorum Nerden Bulabilirim Bir Bilginiz Var Mi?

isilhayat

Ben köpek beslemek istiyorum ama ücretsiz sahiplencem ama nereden bulabilirim ücretsiz sahiplendirme ama

20 CEVAP

izmir_pet

Bu sitede bol boll var ama en guzeli barinak diyorum ben. Ordakiler aclikla sogukla yasamak icin cabaliyolar. Sefalet icinde.. Hatta bicok kopek sahiplendirililemediginde öldürulyor. Ben barinaktan sahiplendim 2010yilinda. Asilarini yapip saglik karnesi cikarip veriyolar

Gozdetemizel

Barinaktan

Heathcliff

Barınaklarda sokakta Bu sitede petarkadaş sitesinde sosyal medyaların hayvan sahiplendirme sayfalarında veteriner sayfalarında vs pek çok ücretsiz sahiplendirme ilanı var.

guineapigela

Petshop haric heryerden alabilirsiniz internet siteleri, sokak, barinak, hepsi sirinler her hayvan sirindir

srplzngl

sule pacali'nin instagram sayfasina bir bakin isterseniz. sahiplenilmeyi bekleyen ufacik yavru kopekleri var. izmirde degil kendisi ama yurt ici ulasim konusunu nasil hallediyorlar bilmiyorum. kopeklerin hepsi gercekten asiri tatli ve cok zor durumlardan kurtarildilar.

bir tanesi bu mesela: https://www.instagram.com/p/BtG3grChFjM/

Cansumuezza

siz kedinizden isteyene verebilirim diye bahseden kişi değil misiniz? şimidide köpek istiyorum diyorsunuz

ayseakar

Facebookta Ankara ücretsiz kedi & köpek Sahiplendirme grubuna üye ol orda sürekli ilan oluyor şimdi yine yavru iki köpek paylaşmışlar bir bak istersen. Bende o sayfadan sahiplendim iki kedimi :)

isilhayat

arkadaşlar teşekkürler birşey daha soracağım izmir de bildiğiniz yerde hayvan sahiplendiren veterinelerler varmı varsa yazarmısınız veterinerin ismini

acilşirinyavruköpek

Demetcinar

Merhaba, instagramda hipder var. Orada binlerce yuvalanmayı bekleyen veteriner kontrolunde olan canlar var. Orayada bakabılırsınız

isilhayat

Teşekkürler

isilhayat

Nerde var dediniz demetcinar , bakmaya calisicam

berent-

Barınaktan bir golden sahiplenebilirsiniz

isilhayat

Teşekkürler

minnoskoss_123

Barınaklar:)