Tuvalet Eğitimi!

Busragokcen

Veggie dişi samoyed şuan 4 aylık bebekliğinden beri bende. Bir türkü tuvalet eğitimi veremedim. İnatla gözümün önünde yapıyor yerlere. Yaptığı yerdeki çişe gazete basıyorum belki yine oraya yapar diye ama nafile. Yaptığı yeride sirkeyle siliyorum. Çok akıllı aslında çoğu eğitimi verdim ama bunda gerçekten çok zorlanmaya başladım sprey bile işe yaramadı alan kısıtladım tuvaletini tuttu eve yaptı yine. Son çare alan kısıtlayıp yarım saatte bir olarak başlayıp süreleri uzatarak dışarı çıkarmaya başlayacağım. Önerileriniz var mı ? Lütfen öneri

2 CEVAP

Sedef2626

Benimki daha bgun 2aylik oldu aldgimsa bir bucuk aylikti 4 5 gunde odasina yapmamayi ogrendi cisini yaptigi yeri sirkeyle kolonyayla sildim hep ogunlerde zaten kucuk oldugu icin sanirim 2saate bi odasinda miyildaniyo disari cikartiyorum yapio tuvaletini odasinada cis pedleri var odanin bi bolumune 3tanesini koydum cis yaptiginda cisindem bi kac damla cis pedine surdum ve artik hep odasindayken pede yapiyor fkat evin farkli bolumlerine onunla oynamak icin aldigimizda arasira kaciriyo cisini. Ben odasini bu sekilde cozdum

Busragokcen

Bende çözdüm şuan balkona çıkıp yapıyor sıradaki aşama dışarıya alıştırmak :)