Kısırlaştırma Sonrası Kanama

nraydnnn

Merhabalar, erkek kedisini kısırlaştıranlar sonraki süreçten biraz bahsedebilir mi acaba? Şu an bizimkinin kesi bölgesinde hafif bir akıntı var benzer bir durum yaşayan var mı?

2 CEVAP

Sushi_34

Ben bor hafta önce kisirlastirdim ama yok öyle bir alıntı olmadi çok sukur

Senairems

Bunu linkte kedilerle ilgili soruların cogu icin bitkisel çözümler var kısırlaştırma sonrası yaralarla ilgili kısım belki işinize yarar https://seyler.eksisozluk.com/kedi-bakiminda-veterinere-goturmeden-de-yapilacak-alternatif-uygulamalar