Sizce?

buhara5786

Merhaba arkadaşlar Pamuk 4 aylık erkek ankara kedisi diyen var, van kedisi diyen var ırkı önemli değil ama merak işte sizce ne?

6 CEVAP

satinalmayin

Bu beyazlar genelde beyaz Her beyaz kedi van yada ankaramıdır onu bir araştırmak lazım benim düşüncem bu kediler melez sadece beyaz safkan van yada ankara ile bile çifleştirilde yavrulardan karışık renkler çıkcaktır kısa tüy van kedisi özelliği ama kedinizin göz şekli badem şeklinde buda ankara kedisi özelliği en iyi ihtimalle ikisinin melezi olabilir.

RabiaAksoyYY

Van kedilerini bu şekilde ayırt etmek ne kadar doğru olur bilemiyorum ama :)şahit olduğum üzere Van Kedileri gerçekten suya bayılıyor :)

Cansumuezza

duyuyormu?

buhara5786

evet

RabiaAksoyYY

Suyu seviyor mu:)

buhara5786

hayır :)