Erkek Siyam Kedimle Ankara Kedisi Ciftlesirse Dogacak Yavrular Nasıl Olur Sizce?

mineudul

Hangisinin genlerini daha ağırlıkta taşır bileniniz varmı

2 CEVAP

satinalmayin

Dişi kedinin geni ağır basar gibi geliyor bana beyaz kediniz safkan ise yani anne baba hep beyaz gelmiş ise bu ihtimal yoksa sokaktaki kediler gibi renkte kediler dünyaya gelmesi daha yüksek ihtimal beyaz anne baba anneanne dede babanne hepsi beyaz ise daha nitelikli anne babaya benzer yavrular çıkacaktır.

mineudul

Beyaz kedimi sokakta bulmustum ankara kedisi kırması galiba,sadece başının üstünde iki üç tane siyah tüy var