Kedime Nasıl Kilo Aldırırım?

ayse1310

Bu ara kızgınlıkta iyice zayıfladı.

8 CEVAP

izmir_pet

Cansu muezza gayet sglikli gorunuyo. Yapi olarak tombis dgl zaten ama zayif da dgl:) arada elinle tek tek mama ver, yedir bol bol yiyip siser:D saka bi yana hareketliyse kilo almaz zaten. Ogunleri sıklastir biraz:))

smgbkrccc

Benimkide boyu uzuyor diye çok zayıf gelmişti gözüme. Ama tabi boyu uzadığı olasılığını hiç düşünmedim :)) Hatta niye zayıfladı diye kuruntu yapmıştım her zamanki gibi :)) Aşı zamanlarıydı o zamanlar. Son aşısına gittiğimde veterinere sordum, çok zayıf galiba diye. Tarttı ve ooo kilo bile almış 2 kilo 100 gram olmuş gayet kilosu yerinde boyu uzadığı için öyle görüyorsundur demişti. Yani boyu uzuyorsa normal bence. İştahı yerindeyse sıkıntı da yok bence, Yeliz’in dediği gibi hareketliyse eritiyordur :))

ayse1310

İştahı bu ara pek yok çok uyuyor eskiden böyle değildi anlayamadım ben de kızgınlıkta bide

Cansumuezza

kızgınlıkta iştahları kesiliyor endişelenmeyin yani :)

Cansumuezza

yelizzz ne diyon kız ben sormadım onu :D

ayse1310

Maması hep dolu da galiba kızgınlıktan böyle oldu aldığımda çok zayıftı bir ayda bir kilo aldırdım şimdi geri kilo verdi ya da boya gittikçe gözüme öyle geliyo ama cidden zayıf bi kedi ve boyu baya uzun :(

izmir_pet

Aaaa ben cansu okudum ya:D ayy valla dalginliktan herkese yanlis yaziyom bu aralar pardon yaa. Ozur dilerim;)
Ayse hanim o zaman mamasi hep dolu dursun:)

izmir_pet

Benim boncuk bayagi kiloluydu ama suan boya gidiyo ve zayifladi:) uzadikca zayifliyolar genelde. Birde hareketliyse yakiyodur zaten:)