Sevimli dostunun her ihtiyacında petlebi.com hep yanında!

PETLEBİ GÜVENCESİYLE, HIZLI KARGO ve EN UYGUN FİYATLAR

Kedim çıldırdı acil yardım. Sinir krizi olabilirmi

kopukthemybaby
kopukthemybaby

842


Sayfada hata oluyor sorumu resim olarak ekledim. Kedim çıldırdı acil yardım. Sinir krizi olabilirmi31 Cevap

kopukthemybaby
kopukthemybaby

842


Yardım edebilecek biri varmı?


gunes_kedi_kopek
gunes_kedi_kopek

229


bence vete gitmelisiniz


kopukthemybaby
kopukthemybaby

842


Gidicez gidicezde bugünde dunde bulamadık doktor. Hem kar hem yılbaşı :( Yani bulduklarımız fakülteye gitmemizi istedi avcılardaki. Ama işte tezcanlılık uzuntu merak heryerden bişey arıyorum :(


Yumak96
Yumak96

3143


Bu çiftleşme isteğiyle alakalı durmuyor bu sadece ve sadece nefret gösterimi,parçalama isteğidir bunuda kediler kendine düşman olarak gördüğü tehlikeli olarak algıladığı canlılara yaparlar acaba siz farkında olmadan birileri onun canınımı yakıyor?


kopukthemybaby
kopukthemybaby

842


işin garibi hem eşime saldırıyor, hem eşimle uyuyup oturuyor. okadar mutsuzum ki. ondan vazgeçmeyi, kaybetmeyi, hastalanmasını asla istemiyorum :( ah dili olsada konuşsa öğrensem... 3 ay oldu ev değiştirdik zaten bu eve geçtiğimizden beri anormal.. :( yarın kısırlaştırdığım fatih belediyesine gidicez. bildiricem ayrıntıları.. :(


Yumak96
Yumak96

3143


Eşinizin sınır problemleri olabilir mi siz farketmeden pataklıyo olabilir siz hiç farketmeden, kediler birine ne kadar sinirlenirse sinirlensin bi kenara geçip 5 dk bekledikten sonra o kisinin onu okşamasıyla yelkenleri suya indirip tekrar kucağı yer edinebilir, kediniz yeni evinde cinler periler görmüyorsa kocanızı takibe alın derim.


kopukthemybaby
kopukthemybaby

842


yokk gerçekten hiç sanmıyorum. ona benden daha iyi bakıyor oynuyor seviyor tüm evde çanta gibi yanında. daha önce banada saldırmışlığı var. en önce kayınvalideme.. işte asıl ilk saldırı muallakkk.. yoktuk biz evde :( bu kriz benzeri saldırı 3 oldu yani.


Yumak96
Yumak96

3143


Valla ben demedim siz dediniz suçlu kaynana :)))))


kopukthemybaby
kopukthemybaby

842


ciddi bir durumdan bahsediyorum. içim paramparça. elbet ne olduğunu bir gün Allah karşıma çıkarıcak, bi çare her yerden umut ararken az ciddi olmanızı rica edeceğim.


Yumak96
Yumak96

3143


Hanımefendi ben kedi psikoloji üzerine kitap yazarım, hayvanın canı acımadıkça, acıtılmadıkça yada acıtılacağını hissetmediği sürece ne tıslar, ne ısırmaya kalkar .


Soruya cevap yazabilmek için üye girişi yapmalısınız: Üye Ol Giriş Yap
4501 Görüntüleme
31 Cevap
2 Pati

Sorunuz mu var?

Uzmanlardan ve diğer üyelerden faydalı cevaplar almak için:

Yeni Soru Sor