Sokak Köpekleri İçin Uygun Mama

Demetcinar

Merhaba, sokagımızdakı köpekler için mama almak istiyorum. Önerebileceğiniz mama var mı? Bu konuda bilgi sahibi değilim.

2 CEVAP

izmir_pet

Ne garanti sagliga zarar vermeyen reflex. Fiyat icerik olarak en iyisi. Ama daha ucuz istersenjz enjoy digerlerine bakarak icerigi biraz daha temiz snaiyorum hep oyle duydum ama cok net bilgi yok. Digerlerinden iyidir belki biraz daha

Demetcinar

Teşekkür ederim önerin için.
“Reflex Kuzulu Pirinçli ve Sebzeli Yetişkin Köpek Maması 3kg” buradan bunu buldum bi deneyim ozaman