Akkum Msya. Kokulu Kedi Kumu

Migrosun kedi kumudur kendisi sizce almaya değer mıdır?

12 CEVAP

Gamzessven

Mırmır,proline,eczacıbaşıpisi pisi ve akkum kumlarını kullandım. Bence en kötüsü akkum. Kokuluların da kediler için zararlı olduğunu düşünüyorum zaten çişle karışınca saçma bi kokuya dönüşüyor.

Şuan acil gelmesi gereken bi kum lazım bana oldum yer çarşıya yakın değil bu yüzden intern üzeri ancak migrostan sipariş verebiliyorum birde migros mobil sayfasında başka bir kum daha vardı bakıp yazacağım buraya

Cansumuezza

en güzel kumda reflex klinik sarı kutuda olan ve reflex aktif karbonlu mavi kutuda olan .

Teşekkür ederim şuan acil oldu için bir damla bile kum yok oyuzden sormak istedim

EmineDuman

ben akkum kullanıyorum ve çok memnunum,hiç koku yapmıyor...etrafa çok dağılmıyor bence çok başarılı

Bonnie bentonit kedi kumu

Gamzessven

Onu hiç bilmiyorum maalesef:(

Desenize mahkum şuan birini almak zorundayim:(

El*

smgbkrccc

Migrostan topaklanan kedi kumu almıştım ben birkaç kez, memnun kalmıştım, kotu sayılmaz.

darknight53

Bende aciliyeten migrostan akkum aktif karbonlu aleovera kokulu kedi kumu almıştım 17 liraya daha sonra vancat marsilya sabunu kokulu kedi kumu aldım 20kg 40 liraya geliyor diye en büyük tecrübem daha çok dışkı kokusu yaydığı ve hep dibe yapıştığı oldu , kum yüksekliğini 2 katına çıkardım hala yapışıyor . Akkumun aktif karbonlu olanı gerçekten çok iyi hatta kedi kumu yüksekliği 8 cm öneriliyor ben yanlışlıkla 4 cm yükseklikte kullanmıştım o halde bir kere bile dibe yapışmadı hep kum yüzeyinde topak halde durdu idrarlar . Kesinlikle tavsiye ederim bu kumu bulabilirseniz .

Cansumuezza

parasını hiç haketmiyor akkum. mırmır daha güzel.