Vitaminli Macun Yada Tablet Önerisi

onurhhn

Kedilerim için daha önce hiç kullanmadım özellikle gimcat yada başka markaların vitaminli olanlarını yada kediler tüy yuttuğu için bu duruma yararlı olanlarını kullanan arkadaşlar var mı? Kullanıp memnun kalan var mı acaba?

5 CEVAP

Gozdetemizel

Gimcat anti hairball extra soft malt macun kullaniyorum ben.kullanim talimatinda hergun 6cm mamasina koyun yada direk yedirin yaziyo.ancak 3 gun ustuste verdim ilk etapta,kakasini cok fazla yumusatti.sanirim 5 aylik bi kedi icin hergun vermek cok iyi fikir degil.oyuzden haftada 2 kez veriyorum.6cm vermiyorum cunki okdr fazla yemiyo benim kedim.biraz yiyo yetiyo heraldeki birakiyo.simdi gimcat prebiotik macun aldim ancak daha denemedim.onuda haftada 2 gun vermeyi dusunuyorum.odul olarak yavru icin sutlu odul mamasi ve dislerini rahat kasiyo diye yavru kedi stick aldim.simdilik verebilecegim bilgiler bunlar

artemisluna

Gimcat çok iyi bir marka, kullanabilirsiniz.

onurhhn

Gimcat multivitamin macunu bir araştıracağım.

onurhhn

Teşekkür ederim yorumunuz için inceleyeceğim.

smgbkrccc

Bende gimcat öneririm benimki çok seviyor