Uygun Fiyatlı Kedi Kumu Önerisi

onurhhn

Geçenlerde indirimde olduğundan proline kedi kumunu aldım. Fakat daha koyarken gördüm ki çok tozutuyor. Topaklanması da vasatın altında.
Kullandığınız iyi sayılabilecek önerebileceğiniz bir marka varsa çok sevinirim

12 CEVAP

Gamzessven

Evet proline bana da çok tozlu gelmişti. Aşağı yukarı aynı fiyatta olan mırmır ve eczacıbaşı pisi pisi kumlarını kullandım daha iyiler

izmir_pet

Cats white aliyodum. Son aldiklarim igrencc diyebilirim, topaklar hamur gibi parcalaniyo civik civikk. Burdan oneriyle metronun aro kumunu aldim. 5kg 8.99tl ve topaklar tas gibi oluyo parcalanmiyo kesinlikle cok begendim. Ama sadece biraz tozlu. Kullanmadan balkonda bi katostirirsaniz tozlar bayagi gider. O fiyata hem guzel topaklanan hem tozsuz bulunmuyo zaten. Ben cok memnun kaldim

izmir_pet

İkisinide demissiniz. Cats white diyosaniz sakin almayin. Onu kotu manasinda yazdim:D toplu almistim 5-6paket zor bitirdim resmen iskence. Aro sadece metro magazalarinda var yakinsaniz nette yok. Ayrica proline onerebilirler ama paketine bile baksaniz toz icinde ve bicok arkadasim memnun kalmadi. Mirmir ve pisipisi kullanmadim ama belki iyi olabilir saniyorum. Aro almasaydim onlari denicektim

smgbkrccc

Mırmır kullanıyorum bende şu an topaklanması gayet güzel.

onurhhn

Aldığım yerde genellikle çok kum çeşidi olmuyor. İnternetten de almıyorum kumunu. Bulursam deneyeceğim ikisini de. Çok teşekkürler izmir_pet

onurhhn

Tamamdır. Evet proline hakkında genelde çok olumlu yorum var. Ama memnun kalmadım.

ArdaKaplan0

Reflex yazmak isterim ama biraz pahalıydı en son mama değil de kum olarak reflexi beğeniyorum ben

Ecerana

Yeni Bi kum çıkmış clear cat diye instagram da sayfaları var kullananlar memnun gibi duruyor Bi bakabilirsiniz. Ayrıca fiyatı da uygun 20 litresi yanlış hatırlamıyorsam mx 30 tl idi

Zynpkck

Cats whiteyi ben çok beğeniyorum açıkcası koku hapsetmesi diğer kullandığım kumlara göre bin kat daha iyi topaklanmasıda iyi bence ben çamurlaşma yaşamadım pisi pisi çok öneriliyodu ona bakabilirsiniz ve bence deneyerek bulmalısınız burda birimizin beğendiğini siz beğenmeyebilirsiniz sonucta herkesin beklentisi önceliği farklıdır

bugraozer

Mio bentonit pudra kokuluyu öneririm hem uygun fiyatlı hem de topaklanması ve kokusu çok güzel

Demetcinar

Bende proline marsilya sabunluyu kullanıyorum veteriner önermişti. Gerçekten aşırı tozlu. Kum kabı banyoda duruyor. Musluklların üzeri sürekli tozlu. Ayrıca kedilerimde alerji bile yaptı:( paketin bitmesini bekliyorum bende:(

jingjing

clean paws kullanıyordum pudralı ilk başta beğenmiştim ama sonrası da kokusu ağır gelmeye başladı . burdaki yorumlara göre MIRMIR sabun kokulusunu aldım ve bayıldım . evde hiç koku yok . kakasını atarken bile sadece sabun kokusunu alıyorum . MEtro markete yakın olsaydım izmirpetin söylediği ARo yu denemek istersim ben de , bir de yeni çıkab clear cati ben de merak ediyorum .