Ismi Ne Olsun ?

Tekrar merhaba arkadaşlar bu çirkin oğlana ne isim koyalım hala dogru durust bi ismi yok. Eski sahibi ne diyordu bilmiyorum : not emin degilim ama 6 yada 7 aylik kendisi beyefendinin.onerilerinizi yazarmisiniz

7 CEVAP

bappatan

Filmi de çekildi kitabını okumuştum “Sokak Kedisi Bob”. Gerçek bir hikaye ve bu hikayenin kahramanına çok benziyor bu yakışıklı. ☺️

artemisluna

Aslan, leo, güneş, portakal, simba.. sarmanlara yakışan adlar bence

Gozdetemizel

Bence “haylaz” tam onluk bi isim.annesini bayagi yordu cunki alisana kadar :)

Gamzessven

Behlül :d

Tavsiyeler icin sagolun

smgbkrccc

Bence de haylaz çok güzel olur :))

minikas

Lokum gibi bir evlat. Lokum olabilir :) çok tatlı maşallah. Birlikte bir ömür sağlıkla geçirin inşallah. :)