Erkek Sarman Kedim Var , Kısırlaştırdıktan Sonra Tekrar Koku Bırakıyor Mu ?

Esmaagencc

Evin her yerine koku bırakıyor lavabo içlerine bile bıraktığı oldu , çişini de yapmaya başladı kısırlaştırılması önerildi kısırlaştırıldıktan sonra da devam eder mi koku bırakmaya ve çiş yapmaya :(

7 CEVAP

Gamzessven

koku bırakmaya alışınca kısırlaştırdıktan sonra kızgınlığından değil de alışkanlık olarak devam ettiren minnoşlar varmış, sanırım siz onları gördünüz. o alışkanlığını da bi süre sonra unutur diye düşünüyorum, yani inşallah :|

Benim kedimde aynısını yapıyodu kısırlastiktan sonra bir kere bile yapmadi

Esmaagencc

Araştırma yaptım bazı kişiler yaptığı yerlerde tekrarlıyor demiş kafam karıştı cevabınız içim teşekkür ederim ☺️

Friolero

Benim oğlum kısırlaştıktan sonra o huyunu tamamen bıraktı. Sadece ameliyattan sonra iki kere yaptı. Sonra hiç tekrarlamadı.

Esmaagencc

İnşallah yapmaz bizim bebeğimizde cevaplar için teşekkür ederim

ruveydanur

Bu huyu alışkanlık olmadan önce kısırlaştırmanızı öneririm.

Benimkide her yere atıyordu kisirlastirdiktan sonra gittik aldık eve geldik o gün de bikere yaptı bir hafta sonra eskisi gibiydi bir kere de bölge belirledi sadece evde başka kedi olduğundan kisirlastirin bence