Kanlı İshal Acil

TarcinBey

Arkadaşlar bugün kedimin kum kabına baktığımda pespembe-kipkirmizi sıvı dışkılamışti. Mutfakta hatiften cıvık pembe kek vardı acaba onu yedi öyle mi oldu dedim ama saçma geldi tabi. Zaten temizlerken dışkıyı inceledigimde gerçekten kan dışkılaması. 2 gün önce karma aşısı yaptırmıştım. Bununla alakalı olabilir mi yan etki vs? Ne yapmam lazım

8 CEVAP

Karnına dokunun sert sertse kanlı ishal olabilir ama yumusaksa bir sorun yoktur

Benim kedide dışarı çıkıp gelir bikere öyle hafif kanlı yaptı kakasina bulasmis kan vardı götürdüm hemen ama birşey yokmus Allahtan

TarcinBey

Benimki öyle kakasina bulaşmış değil bildiğiniz kıpkırmızı tüm dışkısı

axmetmcl

acil veterinere götürün bu bayağı ciddi bir durum

smgbkrccc

Aşının yan etkisi olacağını düşünmüyorum. Yediklerinden dolayı olabilir. Benim kanlı ishal başıma gelmedi, inşallah da gelmez. Ölüme kadar götürebileceğini okumuştum, zaman kaybetmeden veterinere götürün bence.

O zaman aynen kanlı ishal hemen gotururseniz bir sorun oluşmaz inşallah iyileşir

TarcinBey

Bugün yaş mama hiç vermedim tavuk patates falan verdim kuruyuda daha yeni önüne koydum. Renginde hala kızıllık var ama hafiften kahveye dönüyor gibi

Grimaddecandy

Kancalı kurtlar yapabilir. Mide veya bağırsağında tümör olabilir. Gençlik hastalığı olabilir. Kan pıhtılaşma sorunu olabilir. Yani çok şey olabilir. Geç olmadan veterinere başvurun