Kedimin Gözündeki Akıntı

Nazlisss

Sokakta baktığım küçük siyah Bi kedim var gözü çok akıyo resmen ağlıyormuş gibi her gördüğümde siliyorum ama böyle geçeceğe benzemiyo ne yapabilirim

6 CEVAP

Ilık çayla silin gentagut göz damlası kullanın

gentagut damla, 4-5 lira eczanede

Aynen çay yerine ılık suyla da silebilirsiniz çayla silersenizde yine sildikten sonra ılık suyla temizleyin dem kalmasin

izmir_pet

Su akinti yapar. Cayla silmek dezenfekte ve rahatlama yapar. Cayla silip, genta goz damlasi damlatin kisa surede gecer. İltihaplanma varsa o damlanin yaninda terramiycn krem de alabilirsiniz. Bunlar 5-10tl civari eczanelerde

izmir_pet

Ayrica cayla temizledikten sonra peceteyle kurulayin. Yas kalirsa akinti devam eder

Grimaddecandy

İmkanın varsa genta ya da tobradex iyi geliyormuş, labarant arkadaşım demişti