Kedi Vitamini

Ecerana

Siz kedilerinize vitamin alırken nelere dikkat ediyorsunuz? Mama alırken az çok içerik araştırabiliyorum ama vitamin konusunda hiç bilgim yok aydınlatırsanız memnun olurum. Bir de bio petactivite ve beaphear markaların vitaminleri nasıl kullananlar var mı memnun musunuz?

8 CEVAP

artemisluna

Mümkın olduğunca fazla çeşit vitamin içermesine bakıyorum. Dediğiniz markalar iyi, gimcat de kullanabilirsiniz

artemisluna

Biopetactive de iyi bir marka, vitaminini kullanmadım ama bakım ürünlerini kullanıyorum. Evet vitamin de aynı şekilde, 12 aya kadar yavru sayılıyorlar. Ama kanıtlanmış bir vitamin eksikliği durumu yoksa kedinizde ve maması da yüksek oranda vitamin içeriyorsa ben her gün vermeyi önermem vitamin, onun da fazlası zararlı oluyor çünkü. Haftada iki üç yeterli bence.

artemisluna

Rica ederim bağışıklığını güçlendirmek için kefir de verebilirsiniz, ya da bağışıklık güçlendirici ürünler de oluyor, ben hiç kullanmadığım için isim olarak bilmiyorum ama bu sitede tavsiye edenler vardı.

Ecerana

Gimcat bn de almayı isterim ama bütçemi biraz aşıyor. Biopetactive daha uygun fiyatlı olsupu için daha demin ondan sipariş verdim

Ecerana

Biopetactive vitalicat paste junior aldım. Ama bişey sormak istiyorum kitten mamalar 12 aya kadar kullanılıyor ya yavru kedi vitaminleri de 12 ay a kadar değil mi

Ecerana

Aynen öyle ama kedimin bağışıklığı çok düşük aslında vitamin almayı düşünmüyordum yediği tavuktan yoğurt tan vitamin alsın diye ama dediğim gibi vitaminsiz olmuyor

Ecerana

Çok teşekkür ederim yardımlarınız için

Ecerana

Vermeyi çoo isterim ancak kedim mamadan başka bişey yiyince direk kanlı dışkılıyor Bi türlü çözüm bulamadık buna