Mama Markaları

Mehmetcann

Merhaba petlebii sakinleri. Çok tartışılan bir konuyu burda açarak sizinde fikirlerinizi almak isterim.. Hangi marka mama kullanıyorsunuz? Hangi mama markasını tavsiye etmiyorsunuz? Bilgili olan arkadaşlar neden söylediği mamayı tavsiye etmediğini de açıklarsa sevinirim.. Hep birlikte bilgi sahibi olmuş oluruz :)

7 CEVAP

Mehmetcann

Güncel

Gozdetemizel

Orijen cat&kitten kullaniyorum.memnunuz yani tuyde diskida sorun yok.

srplzngl

hicbir kuru mamayi tercih ya da tavsiye etmekten yana olmasam da
acana ve orijen en iyi kuru mamalardir (kotunun iyisi) ama her kediye iyi gelmez.

smgbkrccc

Bende brit care crazy mamasını kullanıyorum. Henüz bir sıkıntım yok, memnunum bende.

Lara5401

Bizde çok araştırdık sonunda royal canın cocer yavru maması aldık.

izmir_pet

Reflex kullaniyorum ama matisseye gececegim inssllahh. Matisse sanabelle profine brit care tavsiye ederim iceriginde et oldugu kadar icerigi digerlerine nazaran temiz oldugundan.
Mitho micho bonaco zaten asiri tuzlu ve bagimlilik yapiyor ve bagirsak parcaliyor, o yuzden asla kullanilmamali diyecegim mamalar:) bunlar disindaki ucuz mamalar da sokak krdilerine verilebilir ama iceriginde et olmayanlari evdekine bari vermryelim mumkun oldugunca diyorum ben :))

izmir_pet

ayrica royal canin felicia spectrum prochoice proplan ve hills de pahali olup guzel diye satilan ama kotu mamalar. Bunlari da ekliyim:)