Hangi Mama

9 CEVAP

thetensiya

En iyileri N&D dir ama sen bütçene uygun istiyorsan RoyalCanin veya Proplana bir bak

Anonymus552223

15 kiloluk mu 80 90 olacak? Thetensiya sen nerede yasiyosun merak ettim? 80 90lik ucuz mamaya royal canin onermis. Reflex var benim onerebilecegim 15kilosu 200 olmus suan maalesef. İcerikten falan anlamiyorum ama uzun yillar kullandim iyiydi

Anonymus552223

Bi de enjoy var aokak hayvanlari icin

Cakiland

Bu mamaları tercih etmemenizi öneririm. İmkanınız var ise öncelikle açık mama deneyebilirsiniz. Tabii ki güvenilir yerlerden. Açık mamalar daha ucuz oluyor ayrıca. Ve önereceğim mama markası da Brit Care. Mamayı açık olarak alıp bir deneyin derim

Gamzessven

Dr.sacchi baya kötü. Diğerini bilmiyorum. Çok ucuz mamaları da yemeyebiliyorlar önce küçük paket alın derim. Bir de reflex e baksanız daha iyi olur

2 köpek olduğu için fazla pahalı mama alamıyorum tavsiyeniz nedir

N&D, Brit Care, Sanabelle, Golosi, Profine, Orijen, Acana, Taste of Wild çok kaliteli mamalardır. Ben Golosi alıyorum kedim çok seviyor ve tüyleri çok yumuşak ve parlak oldu. Tavsiye ederim

Sselin1

Bu fiyata malesef en iyi mama diye bir şey yok hangi mamayı alirsaniz alin pek fark etmeyecektir. Evde kendiniz makarna sebze az miktarda tavuk sakatat vs pişirip köpeklerinize verin zamaniniz falan olmadignda kuru mama verirsiniz ama tek gida olarak tavsiye etmem

Pardon ben 80-90 lira civarını görmemişim ve kediler için yazmıştım :))))))