Kusma Ve İshal

Yagmur87

2bucuk aylik chilcla kedim bugun ishal oldu az oncede beyaz kopuk cikardi agzindan cok ufak daha korkuyorum acil yardim ne yapmam lazim

8 CEVAP

Zuzumm

Bugün rutin yediğinin dışında birşeymi yedi yada yemini fazla mı verdiniz?

Yagmur87

Hayir sadece dun bebekler icin yas mama verdim bir kasik hepsinide yemedi zaten

umut61

Üşütmüş olabilir. Sıcak tutmaya çalışın.

Yagmur87

Dun hic bisi yemedi bugun kuru mamasindan yedi ama poposu cok pis silmemede izin vermiyo cok tuylu oldugu icin cikmiyoda ilik su tutsam daha cok hasta olur diye korkuyirum bi muddet pis dursun iyi olsunda

umut61

Kediniz dediğim gibi üşütmüş. Temizlik konusunda da kediniz izin vermiyor diye pes etmeyin. O pislenen yerini temizleyin nasıl izin vermez! Biriniz tutsun kediyi diğer bir kişide temizlesin. Islak mendille silin.

seri04

Benim kedimde chinclla mama kotu oldugundan bunu yapmistir o mamayi vermemeye calis kedinin ishal olup kopuk kusmasi iyi bisey degil hemen vet. gotr. Ve elinden geldigince kendin lezzetli baliklar beyaz et kirmizi et haslayip vermeyi dene onu daha com sevecektr

Yagmur87

Bugun veterinere gittik kusuyodu cok ilac verdi simdi halsiz biraz uyuyo ins duzelir kizim

Yagmur87

Kedis duzeldi bu seferde cis kabina yapmiyo hep yerlere ypiyo unuttu glb oraya ypmayi