Bu Ne Olabilir?

themia

Anket

Ciddi bir şey
(8 oy)
Ciddi bir şey değil
(1 oy)
Toplam (9 oy)

Merhaba, kedim 2,5 hafta önce kısırlaştı ve sırtında böyle bir yara gördük. Zaten veterinere götüreceğiz ama ne olduğunu bilen varsa ön bilgi almak istiyorum. Büyük ihtimalle kısırlaşması ile bir ilgisi yoktur. Çok tüylerin arasında kaldığı için görmekte zorlandık. Belki birkaç günlük bir yara da olabilir. Özellikle bakmadığımız için o yarayı yalayıp yalamadığı veya kaşıyıp kaşımadığını bilmiyoruz. Yardım ederseniz çok teşekkür ederim.

1 CEVAP

Gozdetemizel

Valla ciddi bisey olabilir.kasisa surekli orayi yalasa farkederdiniz,kasimadi yalamadiysa aciyo olabilir.yayilabilir.insallah kotu bisey degildir zaten goturcekmissiniz.gelismeleri yazarsaniz haber almis oluruz