Kedi Öksürüğü İçin Evde Tedavi?

Sudeg

Kedim yere cokup oksuruyo ama sanki cigerden geliyo oksurugu.veteriner su an kapali.evde yapabilcegim tedaviler var mi lutfenn bilgi verin?

2 CEVAP

Son durum nedir geçmiş olsun ?

SenanurKsl

Bizim kedide de böyle bi sorun mevcut 11 günde 5. Kere oldu boğazına bişey takılmış gibi öksürüyo. Ki bu zmaana kadar hiç tüy va kusması hergün malt veriyorum 5 gün önce kısırlaştıdık erkek kedi. Son zmaanalrda hiç olmayan garip şeyler oluyo öesele bi ara sürekli yerde sürünüyodu tuhaf tuhaf hiç taratmayan kedi sürwkli kendini taratıyodu şimdi bu veterineri hep geçiştirdi bişwyi yoktu dedi bu zmaana kadar. Bugün video attık 2 gün gözlemleyin tekrarlarsa fakülteye yönlendirelim dedi biz de korktuk sma yine ne olduğuna dair bi açıklama yok.