Arkadaşlar Kedim Geceleri Çok Miyavlıyor

eymensen

yaklaşık 18 aylık erkek kedim var geceleri nedense acıklı olarak miyavlıyor kısır deil ve hani bi sıkıntısı var gibi değil kızgınlık belirtisi midir ne yapabiliriz bunu azaltması için apartmanda kalıyoruz hani komşular rahatsız olucak diye çekinmeye başladım 1-2 saat kadar yapıyor

6 CEVAP

Benimkide 19 aylik erkek ama 8 aylıkken kizginliga girdi son zamanlarda eve çiş de atiyordu kisirlastirdik hiç bir sorun kalmadı bence sizinkide çoktan kizginliga girmiştir ya bagiriyorsa birde

Aynen rahatliyolar cidden bilseydim daha erken kisirlastirirdim :/

Sushi_34

Bencede kizginlik döneminde ayni benim kedimdeki belirtiler kisirlastirdimda oda rahatladi apartmandakilerde:))

oglusum

valla benim kendimde miyavladi çok ve veterinere götürdük sonra oldu her miyavlana kızgınlık degildir

artemisluna

Yanık yanık bağırıyor di mi :) Kızgınlıktandır o, kısırlaştırınca geçer.

Anonymus552223

Tek yol kisirlastirma. Gecse bile ev kedileri cok sık kizisiyo. Evde rahattan ve sicaktan.