Normal Dışı Titreme?

guineapigela

Sokakta uzun zamandir baktigim iri yari bir kopekcik. Son zamanlarda farkettim ki havanin asiri sicak oldugu gunlerde dahil hergun titriyor dokunuca olsun.normal yatarken olsum heran bu üşume degil evet ama ne? Bilenler varsa beni aydinlatsin ciddi birseyse vete gotururum. Ama hicbi fikrim yok size danismak istedim..

3 CEVAP

DamlaE1

Merhaba, titremenin yanında kusma da varsa kan şekeri ile ilgili olabilir. Bu olay da epilepsiden kaynaklı olabilir. Sadece fikrimi söylüyorum yanlış yönlendirmek istemem Veterinere götürmenizde fayda var.

DamlaE1

Rica ederim, Sonuçtan haberdar ederseniz sevirim ☺️

guineapigela

Tessekur ediyorum:)