Kedim Tüylerini Isırıp Koparıyor Yara Oldu Ve Yayıldı

yesimcakmakk

Kedim kısırlastıktan sonra kabız oldu ve tedavi süreci başladı tam iyileşti derken bir gece sabaha kadar ön patilerin deki tüyleri yolup derisini kaldırmış ve et et olup akıyordu veteriner psikolojik dedi sabah akşam batıconla silip merhem sürüyoruz. 1 ay iyileşme süreciymiş bu durumla karşılaşan oldu mu lütfen yardımcı olun ne kadar sürer ıyılesmesi

8 CEVAP

artemisluna

Oyy kıyamam, çok geçmiş olsun. Psikolojik bir durum olduğuna göre onunla bol bol ilgilenseniz, oynayıp sevginizi gösterseniz iyi gelebilir belki. Geceleri daha fazla yolmaması için yakalık takın diyeceğim ama o da psikolojilerini bozuyor hayvanların. Kedilere kullanılır mı bilmiyorum ama kantaron yağı yaraları iyileştiriyor, veterinerinize bir sorun isterseniz.

ozseda

Yaralar acildiysa mutlaka baslik kullanın.. yara iyilesmesi icin madecessol merhem ya da fito krem kullanin..hizlica tuy cikmasi icin de omega 3 verebilirsiniz.. ben cok daha agir acik nekrotik enfekte yaralari bu sekilde yaparak tedavi ettim kendi kedimde![Resim açıklamasını girin]( "Resim açıklamasını girin")

ozseda

Yaralar acildiysa mutlaka baslik kullanın.. yara iyilesmesi icin madecessol merhem ya da fito krem kullanin..hizlica tuy cikmasi icin de omega 3 verebilirsiniz.. ben cok daha agir acik nekrotik enfekte yaralari bu sekilde yaparak tedavi ettim kendi kedimde![Resim açıklamasını girin]( "Resim açıklamasını girin")

yesimcakmakk

Teşekkür ederim çok sağolun

Cansumuezza

durumu nasıl?

yesimcakmakk

Şu an gayet iyi yaraları da iyileşiyor tüy de çıkmaya basladı

Ayse_naz_G

gerçekten çok kötü olmuş umarım iyileşir:/

Anonymus552223

Cok uzuldum. Ne yasadi ki bu hayvan bu kadar? Gecmis olsun.