Lütfen Yardımcı Olur Musunuz

Busragokcen

Veteriner samoyed dedi ama alakası yok tüyleri dalgalı çıkıyor ve kulakları dikilmedi benzer tek şey göz yapısı ve ırk karakteri sizce ırkı nedir ki :)

12 CEVAP

Friolero

Soru da sorulmuyo hemen bi trip

Gamzessven

‘ırkı nedir ki:)’diye biten bir soruya köpeğinizi cinsine göre mi besliyorsunuz sorusu da saçma olmuş ki burada neredeyse her gün soruluyor kedimin-köpeğimin cinsi ne diye

Gamzessven

2.fotoğraf harika bu arada :d

Busragokcen

Aynen hemen bir tepki. Sordum sadece. Teşekkür ederim :) merak yani insanlar soruyor ve bir şey diyemiyorum

Ayse_naz_G

bencede katılıyorum sadece ırkını merak etmişsiniz ama kesinlikle samoyed değil bence.Veterinerler hep yanlış ırk söylüyor maalesef banada aynı şeyi yaptılar çok tatlı uzun ömürleri olsun :)

Ayse_naz_G

Birşey değil:)

laidylinda

bence slovak çuvaç cinsi olabilir.çok tatlıymış maşallah.

berent-

Köpeğe kolay eğitim verebilmek gibi şeyler için cinsini bilmek daha iyidir yoksa köpeği cinsine göre beslemiyoruz zaten cinsi bilinmeyen köpek parayla alınmamıştır

Busragokcen

Dimi ya ben yanlış benzetmedim bana göre beyaz bir fino yavrucak. Hatta kısa kalacağı şimdiden belli bacakları hiç uzamıyor çünkü geldiğinden beri aynı :) bu arada teşekkür ederim

Busragokcen

Cinsi mudiymiş buldum ya. Teşekkürler

Siz köpeğinizi cinsine göre mi besliyorsunuz?

Busragokcen

Hayır tabii ki sadece öğrenmek istiyorum