Merhabalar. Kedimin Cinsini Vs. Bilmiyorum. Bu Konularda Pek Bilgim Yok. Yardımcı Olur Musunuz ?

Heisenbergk

merhabalar. kedimin cinsini vs. bilmiyorum. bu konularda pek bilgim yok. yardımcı olur musunuz ?

6 CEVAP

artemisluna

Kediniz bir calico. Üç renkli kedilere bu ad verilir ve bu kedilerin tamamı dişidir. Ama calico bir cins değil sadece kürk rengi. Kedinizin mix ırk ya da Anadolu kedisi dediğimiz kedilerden olduğunu düşünüyorum sokaktakilerden yani.

Ayse_naz_G

calico olabilir bence:)çok tatlıymış maşallah :)

Cansumuezza

calico üç renk yani benimkinden :)) Ama ırk olarak melez tabii

Sokaktan gelme ise en derine inemiyoruz cins bakımından:( mesela benim kedim için veterinerimiz mix dedi karışık ne oldu bilmiyoruz ama şu acıdan düşünün sizin kediniz size özel yani cinsi ne olursa olsun o cins belkide sadece sizde vardır yani hem ayrıca kedi kopek kisaca hayvan beslemeyen okadar insan varki merhamet ne bilmiyorlar bu acıdan da sanslisiniz kediniz size sizde kedinize bilmedi duygular ve şeyleri öğreteceksiniz tıpkı bir çocugun annesinden bir şeyler öğrenmesi gibi :)

Gozdetemizel

Kendisi bir calico

Heisenbergk

çok teşekkür ediyorum sağ olun :)