Kedim Uyurken Titriyor!!!

sanemalt

Kedim uyurken sürekli vücudu ve ayakları titriyor. Tüylerinde, iştahınnda, dışkısında bir sıkıntı yok ama korkuyorum yinede. Aylar önce düşmüştü onun tramvası olabilir mi?

20 CEVAP

Pitirbebek

Benim bebeğim de öyle eskiden de titriyordu fakat şu sıralar arttı özellikle uykusunda. Veterinere gideceğiz umarım ciddi bir şey değildir ????

Minimesi

Benim kedimde arada kasılıyor 1 saniye titriyor sonra geçiyor ama sürekli değil öyle

Zumberin

Aynı durum benim kedimde de var. Sadece uyurken kasılma gibi titremeler var. Onun dışında tamamen normal yaşıyor sağlıklı. Veteriner ne olduğunu bilmiyor. Sizlerde durum nasıl?

dilaraguun

Biz de aynı sorunu yaşıyoruz uykuya dalarken vücutta titremeler oluyor iştahında dışkısında hiçbir problem yok halsizliğimiz de yok teşhis de konmadı acaba yukarıdaki yorumlardaki kedilerin durumlarında bir gelişme var mı? Birkaç farklı veterinere gittim bir teşhis konmadı

Palyaco

Lizin tablet kullanın bio pet aktive günde 4 adet ezip mamasina karıştırın hergun dört adet 30 gün boyunca titremesi geçer lizin tabletin bir diğer özelliği hastalıkla iyi geliyor ve eklemleri güçlendiriyor veterinerim tavsiye etti kullaniyorum