Artan Tüy Dökümü

Erlsri

Kedim 1 aydır böyle tüy döküyor hatta bazen bunun 2 katı büyüklüğünde oluyor. Proplan junior mama kullanıyoruz. Arada bir tuzsuz peynir ev yapımı yoğurt falan veriyoruz. Bu hafta içinde matisse somonlu kısırlaştırılmış mamaya geçeceğiz. Ekstra macun da almak istiyorum. Sizin kullandığınız tüyleri güçlendiren dökülmeyi azıcık da olsa hafifleten bi malt , vitamin var mı ?
Gimcat veya zoovital düşünüyorum.

3 CEVAP

Bilgeylmz

Zoovital iyi değil sanırım . Ama kullandığınız mama hiç iyi değil. Parasının karşılığını asla vermeyen bir mama. Uygun fyatlı olarak mattise var, içeriği fiyatına göre çok çok iyi. Yüksek fiyatlı ve içeriği zengin mamalar da nd, orijen ve acana. Siz söylemişsiniz zaten mattiseye geçmeniz çok iyi olacak. Gimcatin bütüm malt macunlarında vitamin oluyor yani tüy dökümüne özel bir macun olduğunu hatırlamıyorum.

Erlsri

Cevabınız için teşekkür ederim. Gimcat'e bi bakayım o zaman.

Atalaymerve

Tüy dökümü için mutamin salmon oil araştırabilirsiniz aynı durum bizimkinde de var ve bu ürünü kullanacağım