Vitamin, Yaş Mama Markası Tavsiyeleri Alabilir Miyim?

Grimaddecandy

Merhaba, kedimi sahiplendirmiştim. Geldiğinde ufak öksürükleri vardı. Veterinerim antibiyotik vermek istemedi. Daha 6 aylık olmadı sanrım bu yüzden. Evde sıcak buhar ile solunum yollarını açmamı ve iyi beslenmesiyle birlikte sıcak tutmamı istedi. Sıcak tutamıyorum durmuyor çünkü ama kombiyi açtım baya. Bu seferde diğer kedilerim bunalıyor. Şimdi normale döndürdüm. Scak buharı reddediyor. Banyo yaparken onu içerde tuttum. Sıcak iyi geldi. Vitamin takviyesinde bulunmak istiyorum. Sardalya, ateş balığı ve tavuk kızartması iyi geliyormuş. Burnu akmaya başladı. Burnunu sürekli temizliyorum ve gözleri enfeksiyon kapmasın diye tuzlu suyla siliyorum. Vitamin öneriniz neler? Yaş mama markalarında bu durumda ne tercih edebilirim fikrinizi almak istiyorum. Nasıl bir yol izlemeliyim? Keskin kokusu olmayanlar özellikle. Teşekkürler şimdiden.

6 CEVAP

Gamzessven

Tavuk kızartması yağlı olmaz mı kedi için :( haşlama daha iyi olur diye düşünüyorum

Gamzessven

Gimcat vitamin macunu, vmp vitamin tableti, sanistrong vitamin olabilir. Bağışıklını güçlendirmek için immüneks de alabilirsiniz eczanelerden. Günde 1 kere kapsülün içindeki tozun yarısını yoğurt suyuyla karıştırıp veriyorum

Pmydn

Yakmaz mı canını acıtmaz mı tuzlu su ben papatya bitkisini kaynatıp soğutup onunla silinebilir diye okumuştum .. kızartma asla önerilmiyor ne veriyorsanız haşlayarak verilmesi gerekiyormuş ve vmp ya da gimcat vitamin macunu kullanabilirsin ben kedim hasta olduğunda veterinerden almıştım vmp biraz pahalı ama etkili aynı zamanda immunol şurup kullandım 1 er hafta arayla bi onu bi onu kullandım geçti hemen geçmiş olsun :(

Faytekin

Yaș mama da Scheir öneririm benim favorim, bütün balik ve tavuk çesitleride var,evde yapilmis kadar dogal neredeyse,paketi acinca anliyorsunuz zaten,fiyati biraz yuksek sadece ama en kaliteli en dogal mamalardan biri,vitamin olarak da arkadaslarin dedigi gibi Gimcat ve Immuneks e ek olarak kefir de verebilirsiniz cok az sulandirarak, geçmiş olsun

Grimaddecandy

Haklisiniz bende haşladım, tesekkur ederim hepsini dikkate alcam

Faytekin

Yattigi yere de sicak su torbasi koyabilirsiniz yanina,sicak kalmasi icin