Kedim Doğurdu! İzmir/ Güzelbahçe

Zehrasnmz

Merhabalar, kızgınlığa girdiğini farkedemeden çiftleşen kedimiz 2 şubat tarihinde 5 tane tombulcuk dünyaya getirdi. Sütten kesildiklerinde yani yaklaşık 3 aylık olduklarında sözleşmeyle sahiplendirmek istiyorum. İzmir güzelbahçede oturuyorum. İlgilenen arkadaşları evimizde misafir edebiliriz ne zaman isterlerse yavruları görmeye gelebilirler. Sosyal medyada paylaşırsanız alttaki fotoğrafları çok sevinirim. İnstagramda @gecegumuss dm ile iletişim kurabiliriz. İyi günler.

10 CEVAP

Bilgeylmz

Yaa güzellere bakk;))) sizin yok mu çevrenizden kedi sahiplenmek isteyen? Yani ben pek güvenemiyorum tanımadığım kişlere vermeye. Yani ilk başta arkaşlarınızın arkadaşların yani yakın ve bir yakınınızla iletişim kurabileceğiniz kişilere verin diye düşünüyorum. Umarım iyi kalpli ve hep ulaşabileceginiz kişilere sahiplendirirsiniz. Yavrulara çookkk güzel maşallah♡

srplzngl

masallah cok guzeller :)
bence sahiplendirirken kisirlastirma sarti da koymalisiniz.

Gozdetemizel

Ya Allahim tospiklere bak :)

Anonymus552223

Cok tatlilar ama sakin iki aydan once kimseye vermeyin. Doysunlar anne sutune daha saglikli ve tombik olurlar. Sonra da kisirlastirin kediyi iki uc ayda bir dogurma kapasitesitesine sahipler cunku sicak evde yasayinca

Zehrasnmz

Evet koyacağım zaten. Çok pişmanım kendi kedilerimi erken kısırlaştırmadığım için ya. Tamam çok tatlılar ama yine de kızımın böyle çocuklarıula ilgilenmesi onu yoruyodur. Tabi tüm ilgi bebişlerde olduğu için ben de kıskanıyorum biraz:D

jingjing

yaaaaaa kıyamamm bennn onlaraaa umarım güzel bir aile sahiplenirler

Zehrasnmz

Var 3 tane yakınımdan ama diğer ikisine bulamadım. Sizin güvendiğiniz kişiler olursa iletişime geçebilirim diye düşündüm. Çok teşekürler❤️

Zehrasnmz

Yok 3 ay emmelerini istiyorum zaten. Ne kadar emerlerse bağışıklık kuvvetleri fazla oluyor. Sütten kesildikten sonra da hemen kısırlaştıracağız kızımızı. Babayı kısırlaştırdık zaten gördüğümüz anda götürdük veterinere ama geç kalmışız..

jingjing

yaaaaaa kıyamamm bennn onlaraaa umarım güzel bir aile sahiplenirler

Zehrasnmz

Umarım teşekürlerr..