Exotic Shorthair Sahiplenecim Ama Bulamıyorum?

Nerelerde bulabilirim? ama kesinlikle parayla almak istemiyorum pet shop değil. Petlebideki ilanların hepsi sahiplendirilmiş. lütfen kaba yorumlar yapmayalım hatam varsa düzeltirim

5 CEVAP

defne

Hayvan barınaklarına fln baktinmi

Sofi

Exotic shorthair evlat digerleri sokak cocugu mu umut bey? Bu kadar cins takintili olunmasini hayvan dostlugu olarak goremiyorum ne yazik ki :( insanlar kendilerine sus esyasi aliyolar sanki. Kaba yorum olarak gormezseniz dusuncemi paylasmak istedim. Haaa bi de para veren deger bilirciler var ki evlerden irak. Bu canlari bi alisveris malzemesi olarak gormeyi hayvanseverlikle bagfastiramiyorum.

baktık. bulunmuyormuş pek fazla herhalde. yada ben bulamıyorum :)

umut61

Exotic shorthair evlattır her yerde bulamazsınız. Kimse ücretsiz vermez. Barınağa bırakmaz.

doğru diyorsunuz aslında. insanlar ücretle alıyorlar ve sevilen bir cins ayrıca fazla bulunmuyor dediğinizi bende düşünmüştüm fakat bir ihtimal dedim. bir ara 3 tane exotic sahiplendirildi bu sitede. sağolun görüşünüz için.