Köpeğin Uyurken Hızlı Nefes Alması Ve Titremesi Normal Mi?

Beyzafindik

Sahiplendirmek istediğim köpeği ara ara ısıtmak amacıyla arabama alıyorum ve burda uyuyor. Uyurken ara ara hızlı nefes alıp titremesi normal mi?

4 CEVAP

defne

Gençlik hastası olabilir veterinere götür ama normalde olabilir eğer uyanıkken de titriyosa gençlik olabilir ama yatarken oluyosa normaldir

Beyzafindik

Gençlik hastalığı dediğiniz şey nedir acaba biraz anlatır mısınız?

zeynosece

Anladığım kadarıyla rüya görüyor :) Benim köpeğim de öyle hatta bazen uykusunda koşuyor ağlıyor havlıyor..Eğer ishal iştahsızlık gibi sorunlarınız yoksa tabiki.

kedi_sever123

uyandığın da devam ediyor mu hızlı hızlı nefes alıp verişi? belki de uyuduğu ortam sıcaktır ve o da bunun için terbezlerini rahatlatmaya çalışıyordur.