Kedim Hamile Mi?

iremcelikks

Kedimizi yarın veterinere götüreceğiz ama gece gece çok telaşlandık yardımcı olursanız çok sevinirim. Kedim 4,5aylık bir dişi kedi evde birde erkek kardeşi var 5,5aya yakın. Biz daha erken olduğunu düşünüp odalarını ayırmadık normalde küçük oldukları için ayıracaktık ama bu gün farkettik ki dişi kedimizin göğüs uçları bu şekilde. Sürekli mama yiyor, sürekli uyuyor. Yaşamış olan varsa eğer sadece hamilelikten mi oluyor, yardımcı olursanız çok çok sevinirim

1 CEVAP

Gozdetemizel

Benim kizimda 5 aylik memeleri ayni sekilde.hatta bianda tuylerin arasinda elime gelince ben kene girdi falan sanmistim.meger buyumusler.ama ciftlesmedi hic ztn.sanmiyorum daha cok kucukler illa bi kizginlik bisey farkederdiniz.