Ucuz N&D İçin Toptan Alıp Bölüşeceğim Biri?

satinalmayin

Arkadaşlar normal şartlarda ben 10 kg alıyorum nd yi uyguna geliyor ama malesef kış ayı dert ayı masraflar arttıyor,ekonomide ortada velhasıl 1.5 aşırı pahalı 5 kg de de ucuza gelmiyor ama 10 kg da gerçekten nd uyguna geliyor varmı anadolu yakası samandıra civarında ortak mama alıp bölüşebileceğimiz biri (burdan almamızda gerekmiyor)
Aldığımız mamayı bir araya gelir tartar bölüşürüz ne dersiniz burda diğer semtlerden alıp bölüşelim diyenlerde yazabilir.

10 CEVAP

satinalmayin

samandıra /istanbul

satinalmayin

Anlaşılan kimse çıkmıcak :)

satinalmayin

10 kg mama alıcam 5 er kg bölüşebiliriz.Özellikle alıralmaz açmadan beraber açıp bölüşelim diyorum ...

yasminackz

O zaman fiyatı ne oluyor

satinalmayin

Düşük tahıllı seride 10 kg mı 329 tl benim bildiğim sitede ikiye bölün 5 kg fiyatı çıkıyor zaten çok iyi fiyat kilosu 33 tl gibi geliyor

satinalmayin

balıklı kuzulu btavuklu hepsinde fşiyat aynı oluyor 164.5 tl ye 5 kg nd mama hem kaliteli et var içinde hemde değerleri gayet iyi!

satinalmayin

düşünen varsa özelden yazsın biraz beklerim çok fazlada bekliyemem olmadı kendimi zorlar 10 kg lik alırım.

satinalmayin

bekliyorum bi ümid :)

Ben daha yeni aldım 10 kg lik ama benim kedim yavru kedi yani tahilsiz narlı kitten aldım 387 tl ye ve Samandıra da oturuyorum ama sizin kedi yetişkin galiba

satinalmayin

neslihan hanım çok pahalıya almışsınız benimde yavru ve hamile var.samandırada var zaten siteye bağlı dağıtım yapıyorlar aynı zamanda.