2 Aylık Rot Yavrumuz Var Kuyruğu Kesılmelımı

Elazig

Yasak olduğu söylenıyo ayrıca sağlık açısından bı sorunu var mı kesılmezse

4 CEVAP

Bence kestirmeyin pek bir fark olmuyor kesince doğal hali en güzeli :)

Kuyruk kesiminin hayvana bir zararı yok size kalmis ama her veteriner kesmiyor .

Ponponmavis

Şakamı bu ? Yazık günah

satinalmayin

Kuyruğun kesilmesinin sağlık ile alakası yok yani kesilmesi gerekmiyor nu sadece estetik kaygı bir diğer iddia kuruk köpeğin zayıf yeri olduğu için koruyucu köpekler daha üstün koruma göstersin diye bunu yapıyorlar.
Yaptırmanıza gerek yok zaten vet yapmaz.