Doberman Sahiplenmek

titrettin

Doberman sahiplenmek istiyoruz ücretsiz bir şekilde kayserideyiz yardımcı olabilecek varmı

6 CEVAP

Ücretsiz doberman bulamazsınız.:(

Ponponmavis

Üçretsiz bulamazsınız hadi buldunuz diyelim nerde bakıcaksınız Allah allah

satinalmayin

Ücretsiz doberman bulursunuz ama burda konu açarak değil yuva arayaqnları takip ederek ben sahiplenmdirildiğini gördüm nerde nasıl bakıcağını düşünmese ilan açmaz heralde

titrettin

ben bir hayvanın parayla satılmasına karşıyım o yüzden bu şekilde konu açtım hayvanların yaşam alanlarını insan olarak işgal ediyorsak evimizi bir hayvana açmamız gerek ben kendimize ve çocuklarımıza arkadaş olarak evimizi paylaşmayı düşünüyorum hayvanı besleme olarak değil arkadaş dost olarak görüyorum insan ilişkisi en iyi olan cins doberman olduğu için tercih ettim ayrım yapmam

izmir_pet

Barinaklari gezerseniz bicok farkli cins ve sokak kopekleri olmak uzere cok fazla turler var. Mutlaka barinaklari gezmenizi tavsiye ederim. Ayrica sahiplendirme sitelerini takip ederseniz arada cikabiliyor

izmir_pet

hani bilmiyorum mutlaka o cins mi olmali ama barinaklarda cok farkli cinsler turler var. Kucuk cinsler buyuk cinsler.. Barinaktan sahiplenmeniz gercekten ciddi anlamda cok cok guzel bisey. Barinaklar berbat otesi malesef. Ben barinaktan sahiplendim ve ortami gordum. Yeteri kadar mamalari bile yok. Bir cani kurtarsaniz bile ne kadar guzel olur