8 Aylık Oğlum, 2.5 Aylık Oğluma Tecavüz Etmeye Çalışıyor

Kedicihanim

Merhaba arkadailar, 8 aylık bir oğlum var daha önce çiftleşmedi. Bugün evdeki 2.5 aylık diğer oğlumu ensesinden yakalamış ve çiftleşme hareketi yapıyordu. Oyun değil ciddi anlamda çiftleşmeye çalışıyordu. Çok korktum çünkü çiftleşmeye çalıştığı kedi de erkek ve 2.5 aylık çok ufak. Böyle bir şey yaşayan var mı? Ne yapmam gerekiyor?

3 CEVAP

Kedicihanim

....

Kedicihanim

İnternetten araştırdım bununla ilgili tecrübe sayısı ve açıklayıcı bilgi sayısı çok az. Erkek kediler özellikle hiç çiftleşmemiş olanlarda bu tip davranışlar görülebiliyormuş ama kedilerde homoseksüellik çok nadir de olsa varmış, dişi kedi bulup davranışlarını izlemek gerekirmiş. Belki aynı sorunu yaşayan biri olur burayı okur bilgilenir. Ben hiç cevap alamadım anlaşılan tecrübe eden yokmuş.

melikealgin

Ikisini birbirinden uzak tutun bence