Oğlum Tam Olarak Ne İstiyor?

kurban1525

Herkese tekrar tekrar merhabalar. Kedim 1 haftadır (belki de ben yeni fark ettim) bilgisayarın başına her oturduğumda, uykulu dahi olsa fotoda gördüğünüz gibi beni izleyip miyavlayıp duruyor. Sanki hastaymış gibi hissediyorum böyle olunca, oyun istiyor desem her kalktığımda kaçıyor ve oyun için ben çağırıyorum, ardından da uykulu olduğundan yere seriliyor uyuklama moduna geçiyor. Sonra ben tekrar bilgisayara geçiyorum, 5 dakika geçiyor tekrar yanıma gelip aynı şekilde miyavlıyor. Böyle davranan kedisi olan var mı? Oğlum tam olarak ne istiyor?

19 CEVAP

Cansumuezza

sadece bilgisayarın başına oturuncamı yoksa normal oturırkende yapıyormu?

Zynpkck

Çok sevimli bu ama yemesinde dışkısında bi sorun yoksa halsizliğide yoksa bi sorun yoktur kediler garip varlıklardır anlamak bazen mümkün olmuyo :D

kurban1525

Evet her şey beklenir :) şimdi aklıma başka bir şey geldi, ben bilgisayar oynarken eskiden solumdaki komidine tırmanıp monitörün arkasına geçer, klavyeye bastığım yerlere pati atar yaramazlık yapardı. Şimdi kocaman olduğu için ve masada düşürebileceği çok şey olduğu için, monitörün arkası şöyle dursun, ben varken şifonyerden yukarı hayatta çıkartmıyorum çünkü çıktığında illa ki bir şeyler deviriyor. Fark ettim ki şifonyere artık çıkmayı denemiyor. Belki de beni yanına al demeye çalışıyor, bilemedim şimdi. Kediler gerçekten çok acayip canlılar :)

kurban1525

Anlatamadım galiba, kalkıyorum oynuyoruz oturuyorum tekrar aynı. Gün içinde de sürekli oynuyoruz üstelik. Kedicihanim bende vicdan yapıp zaten öyle oturduğunda ödül maması veriyorum bir tane :)