Oğlum Tam Olarak Ne İstiyor?

kurban1525

Herkese tekrar tekrar merhabalar. Kedim 1 haftadır (belki de ben yeni fark ettim) bilgisayarın başına her oturduğumda, uykulu dahi olsa fotoda gördüğünüz gibi beni izleyip miyavlayıp duruyor. Sanki hastaymış gibi hissediyorum böyle olunca, oyun istiyor desem her kalktığımda kaçıyor ve oyun için ben çağırıyorum, ardından da uykulu olduğundan yere seriliyor uyuklama moduna geçiyor. Sonra ben tekrar bilgisayara geçiyorum, 5 dakika geçiyor tekrar yanıma gelip aynı şekilde miyavlıyor. Böyle davranan kedisi olan var mı? Oğlum tam olarak ne istiyor?

19 CEVAP

Cansumuezza

kim bilir ne geçiyor o güzel aklındann :D benimki gelip klavyeye yatıyor. herkes haline şükretmeli bence beterin beteri var :D benimkide yapıyor böyle ama yaş mama yada ilgi istediği zamanlarda he bide yakalanbaç oynamak isteyince. bence sizinkide yakalanbaç istiyor :) ciddi söylüyorum

Pmydn

Ben anladım gayet iyi:) o bi hareket istiyo aynısını bende yaşıyorum çünkü oynamasada sizinle yinede oturup ilgisiz olmanızı istemiyor

izmir_pet

en guzeli kucakta oturup izlesin. Arada klavyeye pati atsin:DD

kurban1525

Otursa keşke ama kucağıma alayım 2 dakika durmaz başlıyor bıraak bıraaak bağırmalarına :)

Belki bilgisayarin size zarar verdiğini düşünüyordur

Tam1cat

Benim sıpalardan biri de aynı. Oyun oynuyorum bilgisayarda aynı o şekilde oturup miyavlıyor. Ya masanın üstüne ya da kucağıma alıyorum susuyor

kurban1525

Cagla hanım şaka mı yaptınız anlamadım :D evet sadece bilgisayarda yapıyor. Yemesi içmesi falan iyi. Kucağa gelmiyor ayağa kalkınca kaçıyor :(

:D ne bileyim belki öyledir dedim belli olmuyo saglari sollari

ezgiisu

benimki kştap okurken ders çalışırken üstüne yatar, bilgisayardayken ekrana çıkar klavyeye yatar. İlgi istiyor oluyor genelde sevince de ısırıyor. Değişikler valla

Tam1cat

Ben mesela cs oynuyorum kedim gelir hareket eden adamları yakalamaya çalışır monitörün ekranına bakar arkasına bakar adamları arar. Masadan indirince tekrar miyuvvvv miyuvvvvv

kurban1525

:) o zaman bu konuyu ilgiye yorayım ben en iyisi

Kedicihanim

Benim kedim de aynı. Ama ben çözdüm yiyecek bir şeyler bekliyor. Tok olsa bile rutin haline getirdiyse miyavlar

Pmydn

İlginin onda olmasını istiyor çünkü bilgisayara oturduğunda tamamen kendini kaptırıyorsun ve onunla ilgilenmiyorsun .. evde yürümen bile bi hareket belirtisi onlara oyun geliyor ama sabit hareketsiz kalınca ilgi bekliyor varlığını hissetmek belki

izmir_pet

Simdi soyle diyim benimki de elime telefon aldigim an kiskaniyo, hicbirsey yapmasam da onunla oturucaz o yetiyo:) telefon elime aldigimda kucagima gelip zorlaaa yuzume basini surtuyo miyavliyo falan sevgi gostergelerinde bulunuyo. Teli biraktigim an hersey normal sekilde uyuyo kucagimda. Hani bir sebebi ondan baska bir mesguliyetimiz olmasin:D
Ama sizinki bu dgl anladigim kadariyla. Genelde ekranda hareket eden seyler ve klavye sesleri ilgilerini cekiyo izlemek istiyolar. Arada kardesimin odasina gittiginde ya pc masasindan, ya yataktan yada kardesimin kucagina gidip izliyo derin derinnn. Arada ekrana pati atiyo falan oyunlarda adamlari yakaliyo:D muhtemelen izlemek istiyordur bence

izmir_pet

O zaman isiniz zor. Benimkinin kucaktan indigi yok:D ondan soyledimm..